Jesienne Meet’y

Lodz#14 @BoostBiotechPoland (2)

Wszystkich pasjonatów biotechnologii zapraszamy na listopadowe spotkania Meet Biotech – Boost Biotech. Spotkamy się z Wami w Warszawie i Łodzi.

W trakcie spotkań goście z kraju i za granicy opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

Meet Biotech – Boost Biotech – Warszawa #9

17 listopada 2015, g. 19.00
Cafe Niespodzianka, ul. Marszałkowska 7

Goście spotkania:

  • Joanna Bagniewska – absolwentka Oxford University, zoolog specjalizujący się w ekologii behawioralnej. W trakcie spotkania opowie nam o tym jak rozmawiać z ludźmi, którzy kochają naukę, tylko jeszcze o tym nie wiedzą?
  • Maciej Przezdziak, Katarzyna Jasik – Europa Bio – opowiedzą o wykorzystaniu technologii modyfikacji genetycznych w rolnictwie w Unii Europejskiej.
  • Edyta Kopera – Instytut Biochemii i Biofizyki PAN –

 

Więcej na: www.facebook.com/events/1624066244523323/
Meet Biotech – Boost Biotech – Łódź #15

18 listopada 2015, g. 19.00
Niebostan, ul. Piotrkowska 17

Goście spotkania:

  • Michał Gorzkiewicz – absolwent biotechnologii na PŁ, który przybliży nam wykorzystanie zmodyfikowanej egzotoksyny A P. aeruginosa w leczeniu raka wątroby.
  • Carlos Boto – założyciel doDOC (www.dodoc.com). W trakcie spotkania opowie o stworzonej przez siebie platformie zarządzania ryzykiem dla firm biofarmaceutycznych.

Więcej na: www.facebook.com/events/422721801247052/

 

Oficjalne języki spotkania: polski i angielski.

Wstęp wolny.