Kontakt

Skontaktuj się z zarządem Stowarzyszeniainfo@boostbiotech.pl

Koordynator PR (kontakt w sprawie patronatów, social media, strony internetowej, reklamy): mikolaj.rogula@boostbiotech.pl

 

Koordynatorzy lokalni

Gdańsk
Aleksandra Walińska
aleksandra.walinska@boostbiotech.pl

Kraków
Katarzyna Kopera
katarzyna.kopera@boostbiotech.pl

Łódź
Magdalena Sławińska
magdalena.slawinska@boostbiotech.pl

Warszawa
Katarzyna Szafran
katarzyna.szafran@boostbiotech.pl

Poznań 
Karolina Czuba
karolina.czuba@boostbiotech.pl

Wrocław
Anna Skorupska
anna.skorupska@boostbiotech.pl

Sosnowiec / Katowice
Anna Rams
anna.rams@boostbiotech.pl