MBBB – Łódź #13

boost-plakat-1

Zastanawiasz się jak rozwijać się w branży, przekuć swoje doświadczenie naukowe w biznes? Wiesz o pracy w laboratoriach, słyszałeś o przedsiębiorczości… a rozważałeś konsulting? A może jesteś jeszcze na studiach i chcesz doszlifować swoje umiejętności w trakcie praktyk wakacyjnych?

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech! Razem z naszym pierwszym prelegentem przeanalizujemy ścieżkę od uczelni do konsultingu i dowiemy się interesujących rzeczy o biotechnologii środowiska, szczególnie tej związanej z morzami. Opowie o nich Artur Mielczarek, który połączy się z nami z Kopenhagi.
Drugim gościem spotkania będzie Agnieszka Dąbrowska – studentka biotechnologi na PŁ, członkini SKNB Ferment, która opowie o swoich praktykach w laboratoriach przy ul. Dubois i zachęci do udziału w konkursie na praktyki wakacyjne w BioNANOPARKU.

Wszystko to w nieformalnej atmosferze jaką zapewnić może tylko Klub DOM.

Kiedy: 13 maja 2015 r. / środa / godz. 19:00
Gdzie: Klub DOM (ul. Piotrkowska 138/140 – czyli tzw. OFF Piotrkowska Center)

Goście spotkania:
*Artur Mielaczarek – biotechnolog, absolwent Politechniki Łódzkiej i Aalborg University, konsultant firmy LITEHAUZ ApS – “Wodni mikro-podróżnicy na gapę.”
* Agnieszka Dąbrowska – studentka biotechnologii PŁ – „Konkurs na praktyki w BioNANOPARKU”.

Po spotkaniu będzie czas na pytania, rozmowy i wymianę doświadczeń.

Do zobaczenia!