Meet Biotech – Boost Biotech

Meet Biotech – Boost Biotech to cykliczne, nieformalne, spotkania, na których możliwe jest poznanie praktycznych aspektów biotechnologii. Spotkania otwarte są dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym bio-techem i umożliwiają wymianę pomysłów, kontaktów, a także zdobywanie partnerów i inspiracji do dalszego rozwoju w biotechnologii. Odbywają się od 2013 roku. Spotkania obecne są w Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Warszawie.

Sprawdź najbliższe spotkanie : lista spotkań

Formuła zakłada prelekcję i networking. Do tej pory naszymi gośćmi były osoby związane z takimi aspektami bio-techu jak inżynieria środowiska, biotechnologia medyczna, nanotechnologia, biotechnologia przemysłowa, etc. Goście przyjeżdżają na spotkania z okolicy lub uczestniczą w nich przez Skype, co pozwala nam zapraszać m.in. osoby z USA, UK, Filipin, Brazylii, Norwegii, Francji.

Prelegenci reprezentują środowisko naukowe, przemysłowe lub biznes, pokazując różne możliwe ścieżki rozwoju i omawiając zróżnicowane projekty – od naukowych, przez projekty przemysłowe realizowane w korporacjach do ciekawie rokujących startupów. Mieszając tematy i środowiska mamy nadzieję zainicjować dyskusję i współpracę zarówno wśród prelegentów jak i pozostałych uczestników spotkania.

Zawsze szukamy też osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w biotechnologii w trakcie kolejnych spotkań Meet Biotech Boost Biotech. Włączenie się w spotkania umożliwia propagowanie własnych idei, dzielenie się opiniami, nawiązywanie nowych kontaktów, a także promocję swojego projektu lub firmy, wśród osób z branży.

 

Chcesz zostać naszym prelegentem?

Napisz do nas na info@boostbiotech.pl lub wypełnij formularz poniżej.

 

[contact-form-7 id=”230″ title=”MBBB”]