Rekrutacja 2017

REKRUTACJA 2017

Chcesz włączyć się w tworzenie sieci biotechnologów? Dołącz do zespołu Boost Biotech Polska! Szukamy pasjonatów biotechnologii, którzy lubią dzielić się swoim zapałem i szerzyć wiedzę o różnych gałęziach biotechu. Nie musisz być biotechnologiem żeby dołączyć do naszego zespołu. Dowiedz się więcej o naszych projektach na www.boostbiotech.pl/projekty

 

Obecnie szukamy osób, które dołączą do zespołu Boost Biotech Polska w różnych miastach w Polsce (tak, dopuszczamy możliwość rozpoczęcia spotkań w nowych miastach). Obszary w jakich działamy to przede wszystkim:

ORGANIZACJA SPOTKAŃ (MEET BIOTECH – BOOST BIOTECH I INNE)
Lubisz organizować spotkania, ogarnięcie sali i rzutnika to dla Ciebie pestka, a Twoim przyjacielem jest mikrofon i pełna sala ludzi – dołącz do zespołu organizującego spotkania Meet Biotech – Boost Biotech w różnych miastach w Polsce.

NETWORKING
Podstawą działania Boost Biotech Polska jest nawiązywanie nowych relacji. Jeśli masz pomysły na nowych prelegentów, pasjonatów biotechu, którzy chętnie opowiadają o swoich pomysłach i angażują się w budowanie społeczności albo potencjalnych partnerów dla Boost Biotech Polska – ten obszar jest dla Ciebie!

PROMOCJA
Większość dnia spędzasz na social media i wiesz o wszystkich nowościach w biotechu? Pisanie to dla Ciebie przyjemność, a do tego wiesz jak zachęcić inne osoby do nowych rzeczy – dołącz do zespołu, który prowadzi media społecznościowe Boosta oraz pomóż w promocji wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie.

FINANSOWANIE
Jesteś osobą dokładną i cierpliwą, a długie formularze to dla Ciebie pestka? A może lubisz nawiązywać kontakty biznesowe i jesteś urodzonym sprzedawcą? Pomóż w pozyskiwaniu partnerów biznesowych oraz zewnętrznych źródeł finansowania dla Boost Biotech Polska.

INNE
Masz pomysł na inne obszary w których chcesz się rozwijać w Boost Biotech Polska? Może twoją pasją jest prawo, księgowość, IT, grafika, video – chętnie porozmawiamy na dowolny temat 🙂

 

Dołączając do Boost Biotech Polska będziesz mieć szansę rozwinąć swoje umiejętności i poznawać niesamowitych ludzi. W ramach naszego zespołu zapewniamy:

  • wsparcie grupowe, czyli pracę w sympatycznym zespole
  • możliwość rozwijania kontaktów wśród naukowców i przedsiębiorców
  • zdobycie doświadczenia cenionego przez pracodawców
  • udział w atrakcyjnych konferencjach i wydarzeniach
  • możliwość samodzielnego realizowania projektów
  • możliwość decydowania o kierunkach rozwoju stowarzyszenia.

 

Jesteś zainteresowany? Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do 28 lutego 2017. W przypadku dużej liczby aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Masz pytania? Napisz na info@boostbiotech.pl