Rekrutacja 2018

Chcesz dołączyć do nas_

 

✨ Dołącz do zespołu Boost Biotech Polska! ✨

Tworzymy wyjątkową społeczność ludzi związanych z branżą biotechnologii. Pamiętaj – nie musisz być biotechnologiem, żeby dołączyć do naszego zespołu! Uwielbiamy różnorodność, działamy na wielu płaszczyznach i cały czas się rozwijamy. Jeśli twoją pasją jest biotechnologia lub IT, grafika, social media, a nawet prawo czy księgowość i chcesz poznać świat biotechu – idealnie trafiłaś/łeś!💡

📅 Od 1 do 30 września 2018 masz szansę stać się członkiem Naszego zespołu! 📅

Tu znajdziesz formularz rekrutacyjny: https://goo.gl/forms/o5ryhWpuZeo3ixGN2

————————-

Szukamy osób, które dołączą do zespołu Boost Biotech Polska w różnych miastach w Polsce, w szczególności w tych obszarach (lub z własnym, nowym pomysłem!):

📢 Organizacja spotkań z cyklu Meet Biotech 📢
Podstawą działania Boost Biotech Polska jest networking. Jeśli masz pomysły na prelegentów, pasjonatów biotechu, którzy chętnie opowiadają o swoich pomysłach i lubisz organizować wydarzenia o zasięgu lokalnym – ten obszar jest dla Ciebie!

🔧 Organizacja warsztatów z cyklu Train Biotech 🔧
Stowarzyszenie Boost Biotech stawia na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś organizować wydarzenia, które są nie tylko miejscem na branżowy networking, ale również szansą na szlifowanie praktycznych umiejętności – to miejsce dla Ciebie!

💼 Organizacja wycieczek branżowych 💼
Studencka rutyna, setki godzin spędzonych na wykładach i zajęciach teoretycznych zaczynają Ci doskwierać? Wolisz praktyczne podejście do biotechnologii? Zorganizuj razem z nami zwiedzanie firmy w Twojej okolicy, aby zobaczyć, czy istnieje życie po studiach i jak ono wygląda.

🎖️ Działania PR-owe (promocja, wizerunek, social-media) 🎖️
Większość dnia spędzasz na social media? Pisanie to dla Ciebie przyjemność, a do tego wiesz, jak zachęcić inne osoby do nowych rzeczy – dołącz do zespołu, który buduje wizerunek Boosta, prowadzi media społecznościowe oraz promuje działania Stowarzyszenia w Polsce i Europie!

💻 IT 💻
Interesujesz się nowymi technologiami i nie boisz się wyzwań, jakie stawia współczesny świat? Jeżeli chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności projektowania stron internetowych do ulepszenia Boosta – zapraszamy!

——————–

Dołączając do Boost Biotech Polska będziesz mieć szansę rozwinąć swoje umiejętności i poznawać niesamowitych ludzi.
W naszym zespole znajdziesz:

✔️ wsparcie grupowe, czyli pracę w sympatycznym zespole
✔️ możliwość rozwijania kontaktów wśród naukowców i przedsiębiorców
✔️ zdobycie doświadczenia cenionego przez pracodawców
✔️ udział w atrakcyjnych konferencjach i wydarzeniach
✔️ możliwość samodzielnego realizowania projektów
✔️ możliwość decydowania o kierunkach rozwoju stowarzyszenia.

Jesteś zainteresowany? Śledź nasz profil na Facebooku oraz stronę internetową. http://boostbiotech.pl/
Wkrótce opublikujemy link do formularza rekrutacyjnego. ✨

Jesteś zainteresowany? Śledź nasz profil na FB: https://www.facebook.com/BoostBiotechPolska/ oraz wydarzenie: https://www.facebook.com/events/692413621135196/

Masz pytania? Pisz: karolina.boguszewska@boostbiotech.pl