Wojciech Karwowski

karwowski

Menedżer, ekonomista, bioinformatyk, specjalista bioinżynierii medycznej. Ukończył dwa fakultety krajowe – z Informatyki oraz Ekonomii – a także specjalistyczny program w jednej z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie IESE Business School – University of Navarra.
Jest także absolwentem studiów podyplomowych z Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii oraz słuchaczem kolejnych z zakresu Biomateriałów. W realizacji doktorat z biocybernetyki i bioinżynierii medycznej.

Od strony biznesowej specjalizuje się w reinżynierii oraz zarządzaniu zmianami. Od naukowej ogólnie pojętą komunikacją – już to w ujęciu komórkowym, już to w ujęciu biotechnicznym. Jest współtwórcą serii specjalistycznych preparatów kosmetycznych do prewencji syndromu stopy cukrzycowej, uhonorowanych prestiżowymi wyróżnieniami branżowymi. Za wkład w tworzenie kosmetyków do pielęgnacji skóry diabetyka otrzymał „Kryształowego Kolibra” – najwyższe wyróżnienie nadawane przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz honorową, złotą odznakę Stowarzyszenia. Za wkład w rozwój edukacji, sportu i turystyki został uhonorowany Krzyżem Zasługi Prezydenta RP.

Wojciech Karwowski jest autorem ponad 80 publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Działa aktywnie jako wolontariusz – jest Kawalerem Orderu Św. Łazarza oraz Kawalerem Orderu Św. Stanisława. Prywatnie interesuje się futurologią i metafizyką.

Spotkanie: Meet Biotech – Boost Biotech Warszawa #20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *