boostbiotech.pl

Blog tematyczny o zdrowiu, sporcie, diecie i rozwoju osobistym

Lifestyle

Szalone obrazy do wnętrza

Szalone obrazy do wnętrza

Wybierając swój wymarzony obraz do aranżacji pomieszczenia warto się czasem kierować sercem. Zazwyczaj abstrakcyjne i kolorowe malunki przyciągają wzrok i sprawiają, że wnętrze nabiera niesamowitej energii. Ciekawe malunki w kuchni oraz w salonie na pewno sprawią, że twoja strefa życiowa nabierze sił. Jakie ciekawe obrazy można wybrać i czym się kierować?

Wybór plakatów do kuchni od podstaw

Kuchnia to miejsce spotykania się ludzi w celu celebrowania wspólnego posiłku. Dla niektórych to również miejsce spędzania większej ilości swojego wolnego czasu gotując obiady dla całej swojej rodziny. Wystrój kuchni może bardzo wpłynąć na psychikę oraz relaks. Kolorowe plakaty, które przedstawiają posiłki oraz owoce i warzywa sprawiają, że wnętrze kuchni nabiera chakrakteru i wiemy, że w tym pomieszczeniu celebruje się posiłek. 

Plakaty owoce i warzywa do kuchni

Kierując się tym jaki obraz do kuchni będzie najodpowiedniejszy warto przede wszystkim dopasować go do swojego aktualnego wystroju tego pomieszczenia. Należy znaleźć najlepiej takie punkty odniesienia jak kolory szafek, odcień podłogi oraz aktualny kolor ścian. Znając odpowiedzi na te pytania możemy sobie wyobrazić jaki odcień obrazu do kuchni będzie najodpowiedniejszy, żeby przykuwał uwagę, ale i również nie rozpraszał. Na stronie https://www.bimago.pl/plakaty/jedzenie-i-napoje/warzywa-i-owoce.html znajdziecie szeroki wybór plakatów z widniejącymi na nich kolorowymi owocami oraz warzywami, ale i również ciekawymi posiłkami. 

Czym się kierować wybierając obraz do salonu?

Wybierając odpowiedni dodatek do salonu w postaci obrazu na ścianę warto się zastanowić nad kilkoma aspektami.

  1. Obraz musi przedstawiać coś wyjątkowego na co chce się patrzeć i co nas nie będzie rozdrażniać.
  2. Obraz może być na płótnie lub może także posiadać ramę.
  3. Przestrzeń. Zbyt duża ilość dodatków w pomieszczeniu może zepchnąć obraz na drugi plan.
  4. Wysokość jest bardzo ważna. Mały obraz zawieszony zbyt nisko sprawi, że nie zostanie zauważony.
  5. Kolor ma znaczenie. W jaskrawym pomieszczeniu delikatny obraz go wyciszy, a w delikatnym pomieszczeniu mocne kolory sprawią, że wnętrze nabierze życia.
  6. Odpowiedni rozmiar i kształt w zależności od pomieszczenia.

Obrazy sportowe do salonu

Wybór odpowiedniego obrazu do wnętrza pokoju dziennego, w którym spędza się większość czasu to nie lada wyzwanie. W salonie spędzamy zazwyczaj od 2 do 6 godzin dziennie i w tym miejscu zazwyczaj spędzamy czas z rodziną, czytamy książki i relaksujemy się czy oglądamy filmy. Posiadając unikatowe wnętrze salonu warto je ozdobić odpowiednim obrazem. Będąc fanem mocnych wrażeń sportowych lub po prostu będąc kibicem można pomyśleć o obrazie przedstawiającym ulubioną dyscyplinę sportową. Duży wybór ciekawych sportowych obrazów skupiających się przede wszystkim na wyścigach samochodowych, jeździe rowerem oraz piłce nożnej znajdziecie pod linkiem https://www.bimago.pl/obrazy/sportowe.html. Takie dynamiczne obrazy sprawią, że wnętrze nabierze życia i stanie się bardziej energiczne. 

Obrazy z motywem sportu bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również na siłowniach oraz salach fitnessowych. 

Wybierając odpowiedni obraz do swojego wnętrza warto wybrać taki, który przedstawia coś, na co chce się patrzeć i nie znudzi nam się po czasie. Warto również skorzystać z porady dekoratora wnętrz wysyłając mu zdjęcia naszego pomieszczenia oraz proponowane obrazy. Wiedza fachowca na pewno przyda się podczas wyboru odpowiedniego obrazu do naszego wnętrza salonu czy kuchni.

Udostępnij